Doprava ZDARMA pri nákupe nad 70€
Množstevné zľavy

Každoročná súťaž je spustená! Vyhraj u nás WELLNESS pobyt pre 2 osoby v hoteli Bellevue**** vo Vysokých Tatrách alebo nový iPhone 14 + ďaľšie super ceny!!! Nakúp u nás a každá dokončená objednávka sa automaticky zapojí do SÚŤAŽE. Žrebujeme 27.12.2023 🙂 zisti viac…

AKO SPRÁVNE VYBRAŤ REKLAMNÝ STOJAN ÁČKO?

Reklamné stojany áčka svojím tvarom pripomínajú písmeno A, preto sa pre ne vžil názov “reklamné áčka”. Dajú sa ale nájsť i pod názvami ako reklamné cedule, reklamné tabule či stojany. Tieto reklamné stojany áčka nájdu využitie na vnútornú i vonkajšiu prezentáciu.

Dajú sa deliť na niekoľko druhov, ktoré sa líšia dľa svojej základne a stability.

 Klasický reklamní stojan áčko

Klasický reklamný stojan áčko

Jednoduchý obojstranný reklamný stojan áčko s hliníkovou konštrukciou. Takéto reklamné áčko je vďaka svojej nízkej váhe ľahko prenosné, ale nedoporučujeme ho však používať pri silnejšom vetre. Klasické reklamné áčko je vo formátoch A1, A2, B1 a B2. Dodávame ho bez tlače alebo s konkrétnou tlačou vašej grafiky pre obe strany.

Reklamní stojan áčko s ocelovou konstrukcí

Reklamný stojan áčko s oceľovou konštrukciou

Kovový reklamný stojan áčko s oceľovou konštrukciou a obojstrannou potlačou. Pevná oceľová konštrukcia zaručuje tomuto reklamnému stojanu áčko odolnosť proti vetru. Toto reklamné áčko je v najpoužívanejšom formáte A1. Dodávame ho bez tlače alebo s konkrétnou tlačou vašej grafiky pre obe strany.

Reklamní stojan áčko se základnou na vodu

Reklamný stojan áčko so základňou na vodu

Reklamný stojan áčko so základňou na vodu je tvorený z dvoch častí. Plastová podstava reklamného stojanu je dutá a je schopná pojať niekoľko desiatok litrov vody, či piesku. Druhou časťou je potom kovová konštrukcia. Vďaka svojej vysokej váhe je tento reklamný stojan áčko vhodný do silného vetru. Toto reklamné áčko je v najpoužívanejšom formáte A1. Dodávame ho bez tlače alebo s konkrétnou tlačou vašej grafiky pre obe strany.

Pre potlač zvoľte vhodnú metódu podľa spôsobu použitia:

  • Plagát – najlacnejšie riešenie, jednoduchá výmena, nízká životnosť – zvoľte, pokiaľ potrebujete často meniť grafický motív – matný papier 115g/m2.
  • Samolepka – dlhá životnosť, stálosť farieb, zmena motívu znamená prelepenie – zvoľte, pokiaľ nepotrebujete často meniť grafický motív – monomerická samolepka s UV ochrannou lamináciou.
  • Magnetka – jednoduchá a rýchla výmena, pre časté zmeny motívu – zvoľte, pokiaľ potrebujete často meniť grafický motív (alebo máte opakujúce sa motívy a vymieňate ich) spodná časť magnetky je samolepiaci film, vrchná časť je potlačená vašou grafikou.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Buďte v obraze

Stále niečo chystáme. Navyše rozdávame tajné kódy k zľavám. Prihláste sa na odber noviniek a nič Vám už neunikne.